Tel:

Teslimat sözleşmesi

Siparişlerin İşleme Alınması:

Kredi kartınızla vermiş olduğunuz siparişler kart onayının alınmasına müteakip işleme alınmaktadır. Havale siparişlerinde ödeme tutarının bankaya yatırılmasının ardından siparişler işleme alınmaktadır. 3 iş günü içinde ödemesi yapılmayan havale siparişleri işleme alınmaz ve iptal edilir. Mesai saatleri dışında ve hafta sonu verilen tüm siparişler takip eden ilk mesai gününde işleme alınmaktadır.

Verilen siparişlerin onay ve sevkiyat durumları e-mail ile bildirilmektedir. (Saat 14:00 e kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün, 14:00 dan sonra ödemesi yapılan siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır.) 

Teslimat Süreleri: 

Siparişlerin işleme alınmasını takiben ürün paketi hazırlanmaktadır. Siparişinizde bulunan ürünlerde herhangi bir tedarik problemi var ise tarafınıza telefon veya e-mail ile bilgi verilmektedir. Siparişinizde bulunan ürünler hazır olduğunda paket en kısa sürede ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları tarafından paket teslimatları, onay e-mail inin gönderilmesini izleyen iş günleri dahilinde, bulunduğunuz şehrin uzaklığına ve teslimat şartlarına göre 1 ilâ 5 gün içinde yapılmaktadır.

Alternatif Alıcı: 

Sipariş verme sırasında teslimat bilgileri bölümünde alternatif alıcı ve alternatif adres bilgilerinizi belirtebilirsiniz. Ürün teslimatı sırasında kimlik ibrazı istenecektir. Hatalı veya Hasarlı Teslimat: Teslimat sırasında alınan paketler kargo yetkilisinin yanında kontrol edilerek alınmalıdır. Hata, eksik ve hasar durumunda vakit kaybedilmeden müşteri hizmetlerimiz ile irtibat kurulmalıdır. Hasar bulunduğu takdirde kargo yetkilisinden tutanak tutması istenmelidir. Tutanak tutulmayan hiçbir hasar durumundan firmamız sorumlu değildir. 

Stok Durumları: 

Sitemizdeki stok bilgileri iş günleri dahilinde her gün 10:00 ilâ 17:00 saatleri arasında anlık olarak sürekli güncellenmektedir. Stok durumlarında; nadiren talep yoğunluğu ve ürün çeşitliliğindeki fazlalık gibi nedenlerden dolayı aksaklıklar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede sizi bilgilendirecektir.